Sürekli mide bulantısı ve gaz sıkışması var kalbim midemde karnımda atıyor gibi oluyor doktora gittim ve irritabl barsak sendromu dendi

Merhaba bende sürekli mide bulantısı ve gaz sıkışması var kalbim midemde karnımda atıyor gibi oluyor doktora gittim ve irritabl barsak sendromu dendi ne yapabilirim acaba ya da sorunum nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gastroenteroloji bölümünde muayene ve tahlillerinizi yaptırmalısınız.