makat bölgesinde sivilce gibi birşey çıkmış bazen ağrıyor üç dört günde bir icinden bir sıvı akiyor

hocam makat bölgesinde sivilce gibi birşey çıkmış bazen ağrıyor üç dört günde bir icinden bir sıvı akiyor iltihap gibi sarı kırmızı şekilde. bir kere kanadine ne olabilir sizce neizce

Tahlil.com Cevabı : Hemoroid olarak adlandırılan şişliklere sahip olduğunuz anlaşılıyor. Bunun için bir gastroenteroloğa muayene olmalısınız.