Vermiş olduğum kan testinden aldğım sonuçlar bunlar, konu ile ilgili bilgi verirmisiniz lütfen. HBV DNA (PCR), Kantitatif Sonuç: 8

MERHABALAR Vermiş olduğum kan testinden aldğım sonuçlar bunlar, konu ile ilgili bilgi verirmisiniz lütfen. t.ederim HBV DNA (PCR), Kantitatif Sonuç: 8 Referans Değer: Negatif IU/ml Düşük Pozitif 0 - 6 IU/ml Pozitif >6 IU/ml HBV DNA Kantitatif Genom Sayısı 47 kopya/ml Referans değer Kopya/ml

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA testiniz pozitif çıkmış, enfeksiyon hastalıkları bölümünde kontrollerinizi sürdürün.