HGB L11, 9 g/dl13, 6-17, 2 normalmi sizce ne yapmaliyim?

Kan tahlili sonucunda troit testindeki degerler normal olunmadigi soylendi HGB L11, 9 g/dl13, 6-17, 2 normalmi sizce ne yapmaliyim

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerlerin tiroid testleri ile uzaktan yakından ilgisi yok, HGB değerinizdeki hafif düşüklük ise anemi yani kansızlık bulgusu olabilir.Bir dahiliye uzmanına başvurun.