yaklasik 1-2 aydır adet olmuyordum iki gün önce sadece sürtünme ile sevistik, lavboya gittim kan gelmiş sizce bu neden oldu..?

Merhaba benim aklima birsey takıldı benim adetim duzensiz ve yaklasik 1-2 aydır adet olmuyordum iki gün önce sadece sürtünme ile sevistik ve eve geldim duş aldim cktm tekrar uyumak icin lavboya gittim kan gelmiş sizce bu neden oldu..?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme sırasında zedelenen bir dokudan sızan kan olabilir Adet düzensizliğinizin nedenini öğrenmeniz gerekir. O nedenle bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.