Hocam iyi akşamlar sevgilimin adetine 10 gün kalmasına rağmen aşırı derece Beyaz akıntısı vardı 4-5 gündür bugün ise sarıya dönmüş vajinası da şişmiş adet belir

Hocam iyi akşamlar sevgilimin adetine 10 gün kalmasına rağmen aşırı derece Beyaz akıntısı vardı 4-5 gündür bugün ise sarıya dönmüş vajinası da şişmiş adet belirtileri mi bu ?

Tahlil.com Cevabı : Adet öncesi şeffaf renkli akıntı artar ancak sarı renkli ve kokulu akıntı vajinal bir enfeksiyon olabileceğini düşündürür.Kasık ağrısı ve bulantı olur ise bir kadın doğum doktoruna muayene olabilir. Bu sürede bolca su tüketmesinde de fayda var