1 yıl korunmasız ilişki sonrası yaptırdığımız eşimin sperm testi sonuçları aşağıdaki gibidir?

1 yıl korunmasız ilişki sonrası yaptırdığımız eşimin sperm testi sonuçları aşağıdaki gibidir.değerlendirirseniz sevinirim..cinsel perhiz süresi : 4 günviskozite : normallikefaksiyon süresi : 30 dk. referans 0-30ph : 7,5 referans : 7,2-8aglütinasyon : yoklökosit : yoksperm sayısı : 46 milyon / ml referans : >20hızlı / ileri : 33 referans : > 25yavaş / ileri : 11yerinde : 7hareketsiz oranı : 49hareketli : 51 referans : >50sperm morfolojisinormal : 39baş anomalisi : 51boyun anomalisi : 3kuyruk anomalisi : 7hacim : 3

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarında anormallik görülmüyor