Sonucum Sınırdamı - 2

Selam hocam ben bu gün Anti hiv (kemolumineesans veya benzeri SONUC 0,09 BİRİM S/CO KARAR SINIRI 0-1 testi oldum bu sonuc SINIRDAMI oluyor bir makalede biri soru sormuş ve doktorun cevabı su sekilde 09 degeri 025 den büyüktür 09 aynı 90 gibidir diyor 1 ay önce 016 idi sonucum 0,09 olması yukseldigi anlamınamı gelir kendi test sonucumu ve o makaleyi dosyalar bölümüne atacagım 0,09 Sonucumun Sınırdamı olup olmadını bana acıklayıcı bir sekilde anlatırsanız minetar olurum.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, sonuçlarınızı ve yolladığınız makaleyi inceledim. Sonucunuz negatif, 1 değerinden büyük olması pozitiflik olabilir anlamına gelmektadir, sınır değerler dediğimiz 1 den büyük olup yeniden çalışmayı veya farklı yöntemler kullanarak çalışmayı gerektiren değerlerdir, sizin değeriniz negatiftir, sorun görünmüyor.

Sağlıklı günler dilerim.