14 Aylık bir kız çocuğum var. Kabız, haftada 1 kez kakasını zorla yapabiliyor ve test sonuçları aşağıda

.14 Aylık bir kız çocuğum var. Kabız, haftada 1 kez kakasını zorla yapabiliyor ve test sonuçları aşağıda. Çölyak veya herhangi bir hastalığı olbalir mi?İMMUNOLOJİK TESTLERDOKU TRANSGLUTAMINAZ <2 (NEGATIF) normal değer 0 - 20IG A negatif Sonuçları ne anlama gelmektedir.

Tahlil.com Cevabı : .Belirtiğiniz sonuç normal