14 yaşındayım trigliseritlerim 2700 çıkıyor iki aydır diyet yapmama ve lipanthyl (günde bir kez) kullanmama rağmen sonuçlarım hala düşmedi...

14 yaşındayım trigliseritlerim 2700 çıkıyor iki aydır diyet yapmama ve lipanthyl (günde bir kez) kullanmama rağmen sonuçlarım hala düşmedi ve ilaç karaciğer fonksiyon testlerimde yüksek değerler çıkmaya başladı her gün 45-50 dk düzenli olarak yürüyorum yiyecek ve içeceklerime dikkat ediyorum 161 boyunda 48 kiloyum ve gün geçtikçe kilo veriyorum bu hastalığımın düzelmemesi beni endişelendiriyor annem karaciğerimi güçlendirmek için bol miktarda enginar ve sebze meyve yememe dikkat ediyor.birçok doktora gittik ama hiçbir doktordan tam netice alamadık beni bu konu hakkında bilgilendirir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen genetik bir sorununuz olabilir.bir endokrinoloji uzmanına danışabilirsiniz