27 yaşında erkek bir hepatit B taşıyıcısıyım yaklaşık 10 yılı aşkındır taşıyıcıyım. En son yaptırmış olduğum kan testler

Hocam ben 27 yaşında erkek bir hepatit B taşıyıcısıyım yaklaşık 10 yılı aşkındır taşıyıcıyım. En son yaptırmış olduğum kan testleri hakkında bilgi verir ve nasıl bir yol izlemem gerektiğini söylerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim... SPGT(ALT) : 41 SGOT(AST) : 31 ALKALEN FOSFATAZ (ALP) : 59 GLUTAMILTRANSFERAZ (GGT) : 16 HBsAg (ELISA) : POZİTİF 2820 ANTI HBs (ELISA) : NEGATİF 3,0 ANTI HBc TOTAL : POZİTİF 0,005 ANTI HBe : POZİTİF 0,003 HBeAg : NEGATİF 0,001

Tahlil.com Cevabı : Şu anda sonuçlarınızda problem yok, ancak taşıyıcılığınız devam ediyor.