4 yıl önce rahim ağzı kanseri başlangıç seviyesi olması nedeniyle ameliyat oldum.

47 yaşında bayanım.4 yıl önce rahim ağzı kanseri başlangıç seviyesi olması sebebiyle sol yumurtalık ve rahimim alındı.Kanserleşme olmamışken hiçbi kanser tedavisi uygulanmadı.Bugün ağrılarım dolayısıyla doktora gittiğimde renkli doppler us çekiminde :1)sağ overde 2.5 cm çaplı ince duvarlı,anekoik kontentli kist2)sağ overde 2.7 cm çaplı kistik alanlarda bulunan,Renkli dopplerle içerisinden sinyal alınmayan düzgün sınırlı hipoekoik lezyon(hemorajik kist?)Kan Tahlil sonuçları ise:(CEA): 2,32CA-125: 3,9CA-19-9:13,51CA-15-3:7,2şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..Sorularım ise:1)Sağ overdeki bu kistler ileride kansere çevirir mi?2)Şu anki durumda kanser gibi bi rahatsızlığın belirtisi var mıdır?3)Marker sonuçları normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun diliyorum.Marker sonuçlarınız normal gözüküyor.Dopler USG sonucunuzun değerlendirilmesi için bir kadın doğum doktoru daha ayrıntılı bilgi verecektir.