Anti HAV (total) >100.0 pozitif referans değeri 20 negatif Anti HBs> 1000.00 pozitif sediminatasyon?

Anti HAV (total) >100.0 pozitif referans değeri 20 negatif Anti HBs> 1000.00 pozitif sediminatasyon 1 saat 47 ALT 64 WBC15.64 çıkmış yardımcı olursanız sevinirim yaşım 35 bayanım. teşekurler

Tahlil.com Cevabı : Hepatit A ve B ye karşı antikorunuz oluşmuş, bu durum bir hastalık değildir. WBC yüksekliği ise bir enfeksiyon belirtisi olabilir. ALT de bir karaciğer testidir, karaciğer fonksiyon bozukluklarında yüksek çıkabilir.