Anti hiv testi yaptırdım.HIV testi sonucum:0,02 çıktı.

anti hiv testi yaptırdım.Test sonucu almaya gittiğimde ilgili doktor çıkmıştı ve test sonucunu aldığım kişi sonuçlarımın normal olduğunu söyledi.Ancak test sonucu biraz karışık yazdığı için ve bir uzmandan kesin bir cevabın daha doğru olacağını düşündüğüm için sizlere sormayı uygun buldum.Test sonuç kağıdımda yazanlar aynen şu şekilde;Anti HIV (Keluminesans) Sonuç:0,02.Sonucum normal mi,bir daha test yaptırmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : HIV sonucunuz normal çıkmış.İçiniz rahat olsun.Ayrıca yeniden şüpheli bir ilişki yaşamaz iseniz bu testi bir daha yaptırmanıza da gerek yok.Ancak cinselilişki öncesi gerekli koruyucu önlemleri alırsanız(prezervatif kullanmak gibi) çok daha rahat edersiniz.