Aşırı yorgunluk ve saçlarımın dökülmesi sebebi ile kan tahlili yapıldı, sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Merhaba aşırı yorgunluk ve saçlarımın dökülmesi sebebi ile doktora gittim ve kan tahlili yapıldı.bazı değerleri yazmak istiyorum. Bu konu da bana bilgi verirseniz çok mutlu olurum RDW-SD 12 MON 0,4 MCH 31,7 LDL 205 KOLESTROL 278 DİĞER DEĞERLER SINIZLAR DAHİLİNDE AZ VE YÜKSEK OLANLAR DEĞERLERİ YAZDIM SADECE SAYGILAR

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değerlerinizin yüksek olması dışında diğer tahlillerinizde kayda değer bir sorun yok.Diyet ve düzenli egzersizle bu değerleri düşürmeye çalışmalısınız.Kolesterol düşürücü ilaçlar daha sonraki seçenek olmalı.Saç dökülmesi ve yorgunluk için B12 testi yapılması da anlamlı olacaktır.