Beta hcg degerleri önce yüksek çıktı 82 bu gece yaptırdım 12 çıktı doktor kimyasal gebeliktir dedi

Tahlil.com Cevabı : Normal bir gebelikte bhcg değerinin hızla artması gerekmektedir.Sizde ise bhcg değeri düşüşe geçmiştir.Bu da kimyasal gebelik veya düşük olabileceğini düşündürür.Gebelik sürecinin sağlıklı olmadığını gösterir.