Bir araştırma hast. vücudumdaki tüylenmeler olduğundan test yaptırdım

Bayan(32yaş) Bir araştırma hast. vücudumdaki tüylenmeler olduğundan test yaptırdım değerlerim bunlar. Benim için yorumlayabilirseniz sevinirim teşekkürler. HEMATOLOJİ TESTLERİM HGB:11,9 g/dL PDW:16,4 fL PCT:0,181 BİYOKİMYA TESTLERİM KLOR:109,1 mEq/I SODYUM:147 mEq/I

Tahlil.com Cevabı : Bir miktar kanınız düşük onun dışında sorun görünmüyor..