CEA testim 12 çıktı,yüksek olduğunu ve kanser olabileceğimi söylediler.Bilgilendirebilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : CEA testi tek başına kanser tanısında kullanılan bir test değildir.Ayrıca sigara içenlerde yüksek çıkabilir.Kanser taramasında kullanılması bilimsel değildir.Bu konuda doktorunuz size çok daha geniş bilgi verecektir.