Eşcinsel ilişki yaşadım.HIV bulaşmış olabilir mi bana?

Ben bir erkeğe pen*simle cinsel temasta bulundum..ilk başta iç çamaşırına değdim sonra sürtünmeyle pen*sim kayarak deriye değdi..6 ay geçtikten sonra pen*s torba kısımlarında beyaza benziyen siğiller oluşmaya başladı sonra da işerken hafif bir zorlanma acıma yaşıyorum..ama 1 hafta önce kusma ve karın ağrısı şikayeti baş gösterdi daha sonra siğiller çıkmaya başladı..yorumlarsanız sevinirim..yalnız hıv virüsü taşımıyor erkek.HIV bulaşmış olabilir mi bana?

Tahlil.com Cevabı : Hıv testi yaptırmadan HIV enfeksiyonu taşıyıp yaşımadığınız hakkında fikir yürütemeyiz.Ancak genital siğil şikayetiniz için bir üroloji uzmanına başvurun.