Gögüs kısmıma boşaldı ama benim vajina kısmıma herhangi bir temas veya bulaşma olmadı.

1 hafta önce erkek arkadaşim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ikimizin de üzerinde iç çamaşırı vardı daha sonra kendisi benim gögüs kısmıma boşaldı ama benim vajına kısmıma herhangi bir temas veya bulaşma olmadı zaten hemen gögüs kısmımı sildim ve yıkadım ama yine de aklıma bir soru işareti var herhangi bir şekilde gebe kalma ihtimalim var mı iç çamaşırımı hicbir sekilde cıkarmadım ve kendisi de vajınama herhangi bir temasta bulunmadı.

Tahlil.com Cevabı :

Sorunuzu net bir şekilde cevaplayayım. Hamile kalmış olamazsınız. Sebeplerini de açıklayayım.
Öncelikle ilişki sırasında her 2 tarafta çamaşır varmış bu şekilde hamilelik mümkün değildir. Hamilelik oluşumu için erkeğin vajinaya direkt teması ve girişi ile boşalmanın da vajinaya veya vajinal bölgeye olması gerekir. Sizde bu durum gerçekleşmemiş.Temas ve bulaşma da olmamış.

İçiniz rahat olsun, bunu kafanızda bir takıntıya da dönüştürmeyin lütfen. Soru işaretini kafanızdan atabilirsiniz. Net bir şekilde hamilelik ihtimali yok.