Ertesi gün hapı almalı mıyım?

1 hafta önce nisanlimla yakınlaşmamız oldu pen*sini vajinam da gezdirdi kısa sürdü ve ıslaklık falan hissetmedim. 1 hafta sonra da erkek arkadaşım sırtıma boşaldı sırtimdan vajinama doğru aktı diye tedirgin oldu ben bir şey hissetmedim peceteyle sildi üstüne ıslak mendille kaç defa ama emin olamadi ya aktıysa diye o öyle olunca ben de tedirgin oldum ertesi günü hapı yine de almalı mıyım yoksa benim paranoyalarım mı

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz tür ilişkilerde vajinaya direkt bir temas olmadığından hamilelik şansı bulunmamaktadır.Bu nedenle endişe etmeyiniz. Ertesi gün hapıına da ihtiyaç bulunmaktadır. Sağlıklı günler diliyorum.