Görünüm:KENDİNE HAS Hacim:1 sayı:42 Viskozite:artmış PH:8 likefaksiyon:yok60 ?

Görünüm:KENDİNE HAS Hacim:1 sayı:42 Viskozite:artmış PH:8 likefaksiyon:yok60 agregasyon:yok aglütinasyon:yok morfoloji:, normal:4 ileri hareket hızlı:7 yavaş:18 yerinde hareket:15 hareketsiz 60 lükosit:0,2 döküntü:-

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli sperm sayısı düşük, ileri hareketli sperm oranı da düşük.