HGB 11,VİTAMİN B12 117 pg/mg,PDW 30.7 MM diğer sonuçlarımda şöyle;

tahlil sonuçlarımdaHGB 11HCT 35MCV 65MCH 20.5MCHC 31RDW 17.5%PDW 30.7 MM KÜPVİTAMİN B12 117 pg/mgidrar tahlilimde ise;lokosit 268 çıktı. doktorum benexol ve ferro sanol duo verdi.lokosit için ilaç vermemiş bi sorun olur mu? bende polikistikover olduğu için doktorum kilo vermemi söylemişti. bu ilaçlar kilo almama sebep olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var,vitamin b 12 değeri de düşük. Doktorunuz buna uygun tedaviye başlamış.İlaçları kullanmalısınız,yediğinize dikkat ettikten sonra sadece bu ilaçlarla kilo almazsınız.