Kanında aHCV 0.08 NR . hepatit c li bi hastanın kanı yara olan parmagıma değdi. Bir hafta oldu ben test yaptırsam gerçek sonuç nezaman ortaya çıkar. Bu virüs hemen kendini göstermiyomuş galiba?

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurun.Rİsk durumunuzu da değerlendirerek gerekli önerilerde bulunacaktır