Kız kardesım meme kanserı yaklasık 2 senedir kemoterapı guruyor hocalarımız bıze herhangı bıse demıyor tedavıye devem dıyor ca-15-3 oranı 36.7 dır cea sı8.41dır nasildır durumunu merak ediyorum yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun, Ca testlerine çok da takılmayın, kanserin durumu hakkında radyolojik incelemeler çık daha değerlidir. Bu değerlerde de zaten kayda değer yükseklik yok