Kızıma miyom teşhisi koyuldu.Hematoloji testleri( wbc, ne, eo ) hakkında bilgi alabilir miyim?

Hocam merhabalar kızıma miyom teşhisi koyuldu 18/01/2013 hemeotoloji kan sayımları sıkıntı yokken 29/01/2013 tahlillerinde wbc 9,47ne %75,6ly % 18,0eo %0,4çıktı konu hakkında yardımlarınızı beklerim teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Değerlerde endişe verecek bir sonuç görülmüyor.