Kollarımda kaşıntı rahatsızlığı nedeniyle ürtiker tanısı konuldu. Yorumlar mısınız?

Kollarımda kaşıntı rahatsızlığı nedeniyle ürtiker tanısı konuldu. Ama geçmedi bugün kan tahlili yapıldı. ast(sgot)22 alt(sgpt) 14 crp 2 sedimantasyom 36 ggt 23 tsh 1,6 çıktı. Bütün değerler ortalama olarak normal çıktı ama sedimantasyonum yüksek çıktı bunun sebebi nedir.?

Tahlil.com Cevabı : Sedimentasyonun düzelme süresi diğer testlere göre biraz uzundur, ayrıca halen anlaşalamamış örneğin enfeksiyon gibi bir durumda da yükselir. Takip edilsin derim.