Malign Melanom teşhisi , cilt kanseri tanısı ile tedavi gören hastamızın genel olarak kan tahlilleri normal çıkmakla birlikte Lenfosit testi % 23 ve Neutrofil testi % 61 çıktı.Yorumunuzu bekliyoruz.

Malign Melanom teşhisi , cilt kanseri tanısı ile tedavi gören hastamızın genel olarak kan tahlilleri normal çıkmakla birlikte Lenfosit testi % 23 ve Neutrofil testi  % 61 çıktı.Yorumunuzu bekliyoruz.

Tahlil.com Cevabı : Bu tahliller kan sayımı ile ilgili olup malign melanom için özellikli tahliller değildir.Ancak gerekli görürse hekiminiz bu kan hücrelerinin çok daha ayrıntılı incelendiği periferik yayma tahlili isteyebilir.Endişelenmezi gerektiren bir durum olmadığını düşünüyorum.