Mehaba 35 yaşındayım kan tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibi çıktı. WBC:10.2 - RBC:4.36 - HGB:12.9 - HCT:37.1 - PLT:375 - PCT:0.415 MCV:85 - MCH:29.5 - MCHC:34.7 - RDWR:14 - MPW:11.1 - %NEUT:68 - %LYMPH:25 - %MONO:4 - %EOS:3 - %BASO:0 - #NUET:7 - #MONO:0.4 - #EOS:0.3 - #BASO:0.0 SEDİMENTASYON:30

il.com: Ne amaçla kan tahlili yaptırdığınızı veya bir rahatsızlığınız olup olmadığını belirtmemişsiniz.Ancak tahlil sonuçlarınız incelendiğinde,hafif bir sedimentasyon testi yüksekliği dışında herhangi bir sorun gözlemlenmi

Tahlil.com Cevabı : Ne amaçla kan tahlili yaptırdığınızı veya bir rahatsızlığınız olup olmadığını belirtmemişsiniz.Ancak tahlil sonuçlarınız incelendiğinde,hafif bir sedimentasyon testi yüksekliği dışında herhangi bir sorun gözlemlenmiyor.