Meme kanseri taraması için bir takım testlere tabi tutuldum fakat test sonuclarımdan hiç birşey anlamadım.

Meme kanseri taraması için bir takım testlere tabi tutuldum fakat test sonuclarımdan hiç birşey anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.sedimentasyon raporu:sedimentasyon 30dk normalleri 1_18sedimentasyon 1saat sonuc 8 mm cıktıbiyokimya laboratuvarı:tetkik:ca_15_3 sonuc9.33 brm u/ml referans aralıgı( küçük işareti)38PRL sonuc 12.2 brm ng/ml referans aralıgı 1.9 – 25şimdiden cok teşekkürler…

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınız normal.İçiniz rahat olsun.