Meme kanseri tedavisi gördüm ,kan degerlerimde mch-26.6 – mchc-31.5 düşük çıktı?

Meme kanseri tedavisi gördüm 5 sene önce,1989 da guatır ameliyatı oldum rutin kontrol ve halsizlik için gittiğim endokrinoloji plk yaptırdığım tahlillerdeki kan degerlerimde mch-26.6 – mchc-31.5 düşük çıktısebebi ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Bu testler klinik olarak çok da anlamlı değildir.Önemli bir sorun olduğunu düşünmüyorum