Merhaba babam geçen hafta kalp krizi geçirdi temmuz 22 de hastaneden çıkarken son gün

  27 temmuzda yapılan tahlilde Troponin T değeri 8829pg/mL Değer aralığı maksimum 14 yazısını görünce panik oldum neti açtım Bu kadar yüksek seviyede olması nasıl bir risk oluşturuyor onu öğrenmek istiyorum

Tahlil.com Cevabı : Kalp krizi sırasında troponin değeri zaten yükselir, daha önceki değerlerine göre karar verilmelidir..