Merhabalar Hipertroidi tedavisi görmekteyim, vücudumda ürtiker benzeri kızarıklıklar çıktı. Genel olarak ağrı kesici allerjim var. Gittiğim dermatolog hipertiro

Merhabalar Hipertroidi tedavisi görmekteyim, vücudumda ürtiker benzeri kızarıklıklar çıktı. Genel olarak ağrı kesici allerjim var. Gittiğim dermatolog hipertirodi ilacımın allerji yapmış olabileceğini söyledi ve test verdi. Çıkan sonuç normalin üzerinde IgE, total 962 sizce durumum nedir?

Tahlil.com Cevabı :

Değeriniz yüksek çıkmış bu da alerjik bir durumunuz olabileceğini gösterir