Perhiz 3 gün.Aglütinasyon %5.Volüm 2 ml.Konsantrsyon 113 mil?

Perhiz 3 gün.Aglütinasyon %5.Volüm 2 ml.Konsantrsyon 113 mil.Total konsantrsyon 236 mil.Hızlı progresif 14.Yavaş progresif 49.Progresif olmayan 7.Harektsiz 30.Yuvarlak hücre 0,2 Normal sperm morfolojisi 3.Baş anolmalisi 59.Boyun anomalisi 21.Kuyruk anomalisi 10. Serbest baş 3. Sitoplazmik 2 Diğer 2.

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli olmayan spermlerin oranı yüksek, bu da normal değil