Sağ kolumdaki ağrı için fizyoterapiste gittim kan tahlili istedi bu arada gripal hastalık geçirmiştim değerlerim yüksek çıkıyor?

Sağ kolumdaki ağrı için fizyoterapiste gittim kan tahlili istedi bu arada gripal hastalık geçirmiştim değerlerim yüksek çıkıyor. Normal değerlerim eritrosit 5.37 7.14 hemeglobin 17.1 19.5 hematokrit 49.4 57.1 sigara kullanıyorum değerlerin bu derece değişik çıkması grip olmamdan dolayı olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Griple ilgili olacağımı sanmıyorum Kan fazlalığı bulguları var . Testi bir hf sonra tekrarlayın yine böyle çıkarsa hematoloji bölümüne başvurun