Selamünaleyküm çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik eder soruma geçmek istiyorum. Mektup gibi oldu ama neyse:) hocam benim korunmasız ilişkim 8 hafta önce oldu.

Selamünaleyküm çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik eder soruma geçmek istiyorum. Mektup gibi oldu ama neyse:) hocam benim korunmasız ilişkim 8 hafta önce oldu. Allah affetsin. O gün en pişman olduğum gündü. Ben ilişkiden 25 gün sonra eliza testi yaptırdım negatif çıktı sonra yine şüphelenip ilişkiye girdiim bayana da test yaptırdım onunda sonuçları hıv(-)negatif. Deger yazmıyordu. Yine şüphelenip yaklaşık 8 hafta sonra test yaptırdım test sonuçları şöyle Hbsag 0,12 anti hcv 0,04 anti hiv 0,19 anti hbs 0,03 negatif. Şimdi hocam bir daha test yaptırıyım mı? Yoksa hayata döneyim mi? Ve enfeksiyon kaptım şüphesiyle 1 ay sonra 2 ayrı yerde test yaptım temiz çıktı onlarda sadece sol koltuk altımda bir agri var çok hafif şişkinlik var gibi kasık agrım vardı oda geçti ara ara oluyor bazen ne yorgunluk ne ateş ne kusma ne leke nede ağız içi yaram var sadece 3 kilo kaybım oldu oda stres ve ramazan etkisi olsa gerek neyse çok Uzattım. Konuyu kapatayım mı artk hocam.Değerli

Tahlil.com Cevabı : larınızı bekler şimdiden dinlediğiniz ve insanlara yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim Allah’a emanet olun saygılarımla….Tahlil.com:Sonuçlarda problem yok, hem sizin hem de partnerinizin, içiniz rahat olsun. Bir daha dikatli olmanızı diliyoruz.Hayata dönün lütfen:)Belirtilere ise kafanızı takmayın, bir çok kişi sizin gibi internetten yalan yanlış AİDS belirtilerini araştırıyor.Bu belirtiler enfeksiyona yakalanan kişilerde, yıllar sonra hastalığın son dönemlerinde çıkmaktadır.