Şikayetim istahsizlilk mide bulantisi ve surekli ishal

mrb. ben 24 yasindayim. sikayetim istahsizlilk mide bulantisi ve surekli ishal.Kucuk kardesimde colyak hastaligi teshisi konuldu. bende de vardir diye dusundum. kan tahlili verdim. ve sonuclari bu sekilde cikti Endomisyum 1gA negatif gliadin borderline negatif. bunu yorumlarmsnz ve cozum verirmsnz.

Tahlil.com Cevabı : Sadece tek bir tetkikle tanı koymak mümkün değildir, sonucunuz negatif çıkmıştır, ancak şikayetleriniz için öncelikle gastroenteroloji uzmanına başvurmanızı öneririz..