Sistit tanım var.Test sonuçlarımı yorumlar mısınız? 25 yaşında bayanım.

Sistit tanım var.Test sonuçlarımı yorumlar mısınız? 25 yaşında bayanım. lym 3.7,ly% 46.8,mo% 3.8,rdwc 14.7,pct 283,mpv 6.8

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle gönderdiğiniz test sonuçlarının hiç birinin sistitle çok ilgili olmadığını söylemek durumundayım.Mesane iltihabı olan sistit tanı ve takibinde idrar tahlili,wbc,sedimentasyon gibi tahliller çok daha anlamlıdır.Gönderdiğiniz sonuçlarda ise sorun gözükmüyor.