Sonuca gore çolyakmıyım yoksa baska tahlılde gerekırmı tşk

31 yaşındayım erkeğim ve şikayetlerim doğrultusunda bana çölyak olabılecegımı soyledıler tahlıl yaptırdık anti gliadin antikor lgA 5.8 anti gliadin antikor lgG 8.4 emdomysıal Ab(ema) ıgA 5.1 kültürdede patojen ajan görülmedi yazıyor sizce sonuca gore çolyakmıyım yoksa baska tahlılde gerekırmı tşk

Tahlil.com Cevabı : Antikorlarınız pozitif çıkmış ancak ince barsak biopsisi tanı koymada önemlidir..