Sperm konstrasyonu:21 Prograsif molilite:43 Nonprograsif molilite:8 Immotilite:49 Sperm morfolojisi:

Tahlil.com Cevabı : Sperm konstrasyonu:21 Prograsif molilite:43 Nonprograsif molilite:8 Immotilite:49 Sperm morfolojisi: Normal%:2 Baş anomalisi:87 Boyun anomlisi:3 Kuyruk anomalisi:10 Vitalite:74 Likefaksiyon süresi :25 dk Yıkama sonrasi: Sperm konstrasyonu:8 Prograsif molilite:80 Immolite:20 hocam yorumlarsaniz sevinirim spermogram sonuçları çocuk sahibi olmak istiyoruz