Tahlilim de;HBsAg reaktif yazıyor. Doktorla konuştuğumda akut olduğunu söyledi. Virüsün form değiştirğini karaciğere yayılmış olabileceğini en kısa süre zarfında genel bi kontrolden geçmem gerektiğini söyledi?

Tahlilim de;HBsAg reaktif yazıyor. Doktorla konuştuğumda akut olduğunu söyledi. Virüsün form değiştirğini karaciğere yayılmış olabileceğini en kısa süre zarfında genel bi kontrolden geçmem gerektiğini söyledi.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B enfeksiyonu geçirdiğiniz anlaşılıyor.Hastalığın durumu ve derecesi hakkında yorum yapabilmek için ilave testlere ihtiyaç var.Bir enfeksiyon hastalıkları veya gastroenterroloji uzmanına danışmalısınız