Tansiyon hastasıyım.5-6 yıl önce efor testi sonucu anjiyo oldum.

Ben tansiyon hastasıyım.Günde 2 defa ilaç kullanıyorum (wazoxen codovain)gögüs ağrısı ve kalp çarpıntısından dolayı kardiyoloğa gittim.Efor testi sonucu anjio oldum (5/6 yıl önce).Birşey çıkmadığını söylediler bu sorunum hala devam etmekte birde gece tam uykuya dalacağım zaman çartıntı oluyor bunu nedenni ne olabilir bilgi verirseniz sevinirim. ayrıca bu hizmetinizden dolayı sizlere cok tesekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.Sitemizde adından da anlaşılacağı üzere tahlil bilgileri ve tahlil yorumlanması üzerine kurulmuş bir site.Tahlil.com'u diğer sağlık sitelerinden ayıran en önemli özellik de bu.Sorunuz daha çok kardiyolojikprobleminizle ilgili.Kan tahlili sonuçlarınızla ilgili bir veri yok.Merak ettiğiniz tahlil sonuçlarınızla ilgili olarak size memnuniyetle bilgilendirebiliriz.Ancak anlattığınız problemlerle ilgili olarak internetten ortamında size sağlıklı bir bilgi verme imkanımız yok.Anlayışınız için teşekkür ederiz.