tokluk glukozu 112,hdl kolestrol 34 diğerleri;

endokrin uzmanına diyetle kilo veremediğim için diyetisyen endokrin servisine gönderdi. ve saçlarım dökülyor.Sonuçlarım hakkında doktor bana bilgi vermeden glifor ve x enical yazdı 3 ay kullan dedi.glukoz 99tokluk glukozu 112keratinin 0,54kolestrol 136trigliserid 106hdl kolestrol 34ldl kolesrtol 80,8hemoglobin 5,60

Tahlil.com Cevabı : Buradaki bulgular saç dökülmeniz için fikir vermiyor.Doktorunuz tüm değerlerinizi inceleyerek tedaviye başlamıştır.Bu bulgulara bakarak sadece, şeker hastalığından söz etmek doğru olmaz.