Yoğun bir mide ağrısı ile hastaneye gittim öncesinde bir kaç kezde istifra etmiştir kan tahlilinde fe 3 , CRP 12.56 çıktı yorumlar mısınız?

Yoğun bir mide ağrısı ile hastaneye gittim öncesinde bir kaç kezde istifra etmiştir kan tahlilinde fe 3 , CRP 12.56 CIKTI. HGB 12.8 CIKTI BİR TEHLİKE VAR mı hap kullanmam önerilmedi mide hapı ve diyet verildi . başka bir hastaneye gitmelimiyim?

Tahlil.com Cevabı : Depo demiriniz düşük, endoskopi yapılsa ve demir tedavisi olsanız daha iyi olur diye düşünüyorum

b*********** :

hocam ben yklaşık 2 aydır mide bulantısı çekyorum ama kusma yok. Ayrca karnımdada şişlik hissediyorum ve bu durum çok rahatsız edici bir hal aldı karnım sanki patlıycak gibi boğazımdada yanmalar var bazen. aile hekmi reflü dedi ama ilaçlar fayda etmedi nedeni nedr szce 2 aydır neden geçmyo mde blntm

Cevap:

Gastroenteroloji başvurmanızı ve endoskopik mide incelenmesini öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.