York testi, nerede yaptırabilirim, sonuçları ne zaman çıkar ve fiyatı nedir?

Sayın yetkili;bir firmada ithalat departmanında çalışıyorum. 30-40 kilo fazlam var. Bu kilolar çocukluğumda geçirdiğim bir rahatsızlığın neticesinde aldığım bazı ilaçlardan dolayı. Tabi üzerinden baya zaman geçti ve ben baya kilo aldım, şimdi de veremiyorum. Bir sürü rejim yaptım,diyetisyenlerin kontrolünde tabi ama verdiğim kiloları zamanla geri alıp üzerine yenilerini ekledim. En son ve ençok verdiğim kilo 16 kg bunu da akapunktur ve herbal life ile aynı anda yaptım. Sonra da bıraktım ve kiloları geri aldım. Benim kilo kompleksim olmasa da etraftaki insanlar acımasız olabiliyor, sanki herkes zayıf kalmak zorundaymış gibi, ama neyse iştebenim kilo verme isteğimin ilk sebebi yeni evli olmam ve çocuk istememdir. Bu yüzdensağlıklı bir anne olmak istiyorum.Kısacası Yorktestini nerde yaptırabilirim, sonuçları ne zaman çıkar ve fiyatı nedir.Bilgi verirsenizsevinirim.

Tahlil.com Cevabı : York Test yaptırmanız, kilo verememeniz ile ilgili sorunlar hakkında fikir verecektir.York Teste ilave olarak da, tercihen bir endokrinoloji uzmanına başvurarak, tiroid testleri ve bazı hormon tahlilleri yaptırmanız yararlı olacaktır.Bunlara ilave olarak, rutin biyokimya testleri de yaptırmanız gerekmekte.York Test'in İstanbulda bulunan merkez ofisi, Tahlil.com'a özel 100 TL indirim yapmaktadır.Aşağıdaki linki ziyaret ederek, size özel, mail adresinize gönderilecek indirim kodu ile, 940 TL olan York testi, 100 TL indirimli olarak yaptırabilirsiniz.100 TL İndirimli York Test FırsatıYork Testi, İstanbul'da direkt olarak, York Test'in ofisine giderek yaptırabilirsiniz.İstanbul dışındaysanız da, adresinize özel, testin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.