1 aydır sol göğsümün altında bir ağrı var. 2 doktora gittim, biri mide, diğeri kas ağrısı dedi.

1 aydır sol göğsümün altında bir ağrı var. 2 doktora gittim, biri mide, diğeri kas ağrısı dedi. Baz tahliller yaptırdım. CK 50, ALP 42, Albümin 4.5, CK-MB 15, CA 9.2, P 4.3, Total Kolesterol 220, HDL 107Lökosit 4.9, Eritrosit 4.27. Bu sonuçlara bakarak ciddi bir rahatsızlğın varlığını anlamak mükün mü?

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değeriniz yüksek çıkmış