1 Enterobacteriaceae spp 20.00 çıktı idrar kültüründe kız cocuk 10 yasinda yorumlarsanız ve neden ka

1 Enterobacteriaceae spp 20.00 çıktı idrar kültüründe kız çocuk 10 yaşında yorumlarsanız ve neden kaynaklı olduğunu söylerseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın idrar kültüründe mikrop üremiş. Enterobakter,gram negatif bir bakteri olup,idrar yolu enfeksiyonu yapar.Kültür raporunda uygun antibiyotikler belirtilmiştir.Bunlardan doktorunuzun uygun gördüğü biri ile tedavi başlanmalı