1 hafta önce gebelik testi yaptım olumsuz çıktı ama hala regl olmadım sizce hamile miyim?

Merhaba ben haziranın 24 ünde regl oldum yaklaşık 1 hafta önce gebelik testi yaptım olumsuz çıktı ama hala regl olmadım sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testini tekrarlatmanızı tavsiye ederiz.