1 hafta önce sevgilimle cinsel organlarımızı sürttük. Çamaşır yoktu. pen*simin ucunda şeffaf sıvı vardı. İçine girmedim.

1 hafta önce sevgilimle cinsel organlarımızı sürttük. Çamaşır yoktu. pen*simin ucunda şeffaf sıvı vardı. İçine girmedim. Ve boşalmadım. Ama sevgilim akşam yumurtalıklarının ağrığını söylüyor. Bir kaç gündür böyle devam ediyor. Hamile kalmış olabilir mi. Kalmamışsa yumurtalıkları neden ağrıyor

Tahlil.com Cevabı : Ağrı başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir. Bu  durumda gebe kalma riski oldukça düşük.