1 yıl önce kan değerlerim de bilirubin total 1,3 ile yüksek çıkmıştı. Sorun var mı?

1 yıl önce kan değerlerim de bilirubin total 1,3 ile yüksek çıkmıştı, fakat doktordan sağlam raporu almıştım. Bu seneki kan değerlerim de bilirubin total 2.1 ile yüksek çıktı, doktordan A kodu aldım ve komando olamaz raporu aldım. Bilirubin seviyesi 3 e kadar sıkıntı olmayacağı söylenmektedir. Bunun değerleri arasında büyük fark oynaması var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır, aslında önemli bir fark yok, çalışılan laboratuvara göre de değişebilir..